Organizační informace

Záložky


Ubytování

Ubytování můžeme zprostředkovat za zvýhodněné ceny (kapacity hotelů jsou omezeny, proto neváhejte s rezervací)

A) ve velmi oblíbeném Hotelu Maximus Resort Brno **** Vybírat můžete z níže uvedených typů pokojů či apartmánů  - cena je na 1 noc včetně snídaně. Následně Vaše požadavky zašlete na adresu info@novakovydny.cz, kde bude žádost zpracována. Zájemci, kteří budou řešit ubytování individuálně přímo s hotelem, nebudou mít ceny zvýhodněné.  

B) ubytování v okolí: Hotel Santon**** Kliknutím na odkaz si sami můžete zarezervovat pokoj za zvýhodněnou cenu (ta se uplatní pouze proklikem), rezervaci je možné bezplatně stornovat 24 hod před příjezdem   TRAUMACONF

C) ubytování u přehrady: Hotel Rakovec*** V nabídce jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Pro bližší informace a rezervaci kontaktujte hotelovou recepci.  www.hotelrakovec.cz/kontakt

                                           

Hotel Maximus Resort:

Standard pokoj - kategorie ***

Cena je za pokoj na 1 noc. Kapacita 15 pokojů. 

Deluxe pokoj - kategorie ****

Cena je za pokoj na 1 noc. Kapacita 38 pokojů. 

Deluxe PLUS pokoj - kategorie ****

Cena je za pokoj na 1 noc. Kapacita 25 pokojů. 

Apartmán 

Cena je za apartmán na 1 noc. Kapacita 3 apartmány. 

Apartmán - Executive

Cena je za apartmán na 1 noc. Kapacita 1 apartmán. 

 

Stravování

Účastníci mají v rámci registrace zajištěno zdarma občerstvení během odborné části a na čtvrtečním slavnostním večerním programu. Obědy si účastníci hradí sami a bude si je možno objednat na místě při prezenci. Hotel nabízí obědové menu ve čtvrtek. 

Společenský program

Kromě odborného programu bude pro účastníky kongresu připraven také program doprovodný, který zahrnuje plavbu parníkem od 18:00 hod. a společenský večer od 20:00 hod.

Čtvrteční společenský večer

Ve čtvrtek 16.9. od 20:00 hod proběhne v prostorách hotelu Maximus Resort společenský večer. Pro registrované účastníky kongresu je vstup na tento večer zdarma. Neregistrovaní zájemci si mohou zakoupit vstupenku v hodnotě 600 Kč.

Kongresové materiály

 

Certifikáty

Certifikáty se budou vydávat po ukončení kongresu na místě, kde probíhala prezence.

Akce je pořádána dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK.