Ubytování

Ubytování zajišťujeme ve velmi oblíbeném Hotelu Maximus Resort Brno ****. My Vám ubytování zajistíme za ceny, které jsou cca o 8 % nižší než pultové. Zájemci, kteří si budou řešit ubytování přímo s hotelem, budou mít pultové ceny, nikoliv zvýhodněné. Aby bylo zajištění Vašeho ubytování závazné, je nutné nás kontaktovat emailem a proto nám všechny Vaše požadavky zasílejte na adresu info@novakovadny.cz. 

Ubytování v Maximus Resort ****

Vaši objednávku ubytování nám zasílejte emailem na info@novakovydny.cz. My Vám ubytování zajistíme za tyto speciální ceny: 

Standard pokoj

Kategorie: 3*

1 850 Kč / jednolůžkový
2 100 Kč / dvoulůžkový
2 800 Kč / třílůžkový

Cena za pokoj na noc. Kapacita 14 pokojů.


 

Deluxe pokoj

Kategorie: 4*

2 400 Kč / jednolůžkový
2 750 Kč / dvoulůžkový

Cena za pokoj na noc. Kapacita 38 pokojů. 

Deluxe PLUS pokoj

Kategorie: 4*

2 650 Kč / jednolůžkový
2 900 Kč / dvoulůžkový

Cena za pokoj na noc. Kapacita 24 pokojů.


 

Suite pokoj

Kategorie: 4*

3 550 Kč / dvoulůžkový

Cena za pokoj na noc. Kapacita 3 pokoje.
 
 


Standard pokoj (ilustrační foto)


Deluxe pokoj (ilustrační foto)


Deluxe PLUS pokoj (ilustrační foto)


Suite pokoj (ilustrační foto)Hotel Maximus Resort Brno ****

Hrázní 4a
635 00 Brno

+420 546 221 035
recepce@maximus-resort.cz
www.maximus-resort.cz
Hotel Maximus Resort nabízí ubytování až pro 160 osob ve tři a čtyř hvězdičkovém standardu. Tříhvězdičková část nabízí 14 útulných pokojů, jednolůžkových či dvoulůžkových. V nové čtyřhvězdičkové části najdete 62 pokojů Deluxe a Deluxe PLUS, z nichž jeden je uzpůsoben pro osoby s tělesným handicapem, a 4 apartmány typu Suite.

Resort také disponuje perfektním zázemím pro kongresovou turistiku s kapacitou až 300 míst. Naprostou samozřejmostí je špičkové vybavení a dokonalé technické zázemí. Hotelová restaurace vám navíc připraví jakékoliv menu včetně rautů a zážitkové gastornomie. Hotel Maximus Resort bude vaším spolehlivým partnerem.

Hotel Maximus Resort nabízí ubytování až pro 160 osob. V hotelu se nacházejí dvoulůžkové pokoje Deluxe a Deluxe plus ve čtyřhvězdičkové kvalitě, čtyři apartmány Suite, jeden Executive Suite a dále ve tříhvězdičkové kvalitě dvoulůžkové a třílůžkové pokoje Standard. 
Všechny apartmány a většina pokojů mají k dispozici balkon či terasu s posezením a výhledem na Brněnskou přehradu nebo na okolní lesy. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, toaletou a fénem, součástí vybavení je televize, připojení wi-fi a minibar. V největším Executive Suite jsou dvě ložnice, obývací pokoj s výhledem na Brněnskou přehradu a samostatný kuchyňský kout. Ve všech čtyřhvězdičkových pokojích je k dispozici klimatizace. Dva z Deluxe pokojů jsou uzpůsobeny pro osoby s tělesným handicapem. 

Pod záštitou

Hlavní partner 2017Zlatý partner 2017Stříbrní partneři 2017

        
 Bronzoví partneři 2017

                    
            

                
        
             
   
           

   
          

 


Ve spolupráci